بیست سال تنهایی

  نقاشی آکرلیک

نام اثر: بیست سال تنهایی

قطع : 110X 80

غیر قابل فروش

 

  ریشه ها ، اندیشه ها ، تنهایی  و زندگی روزمره و سترون دختران معاصر انگیزه خلق و به تصویر کشیدن این اثر شد .  گوهران  نابی که عموما پس از تجربه رعب آور و ملتهب کنکور به حق خویش نمی رسند و هیچ بستری برای شکفتن و بالیدن آنها در زمینه های دلخواهشان فراهم نیست.
در حالیکه بیست سالگی اوج زیبایی و کمال آنهاست ، دریغ سهم آنها پنجره ای تنهایی است ، چه همسر گزیده باشند و چه در جستجوی استقلال در دریای طوفانی زندگی به سوی ساحل اعتماد به نفس در حال حرکت باشند.
بیست سال تنهایی پیشکش به همه ی دخترانی که  بستری برای شکفتن ندارند.
/ 104 نظر / 110 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نامداری

استاد فرهیخته عید مبعث هم بهانه ای شد برای عرض سلام و ارادتی که همیشگی ست . خوشحالم از آشناییتان و اینکه مرا قابل دوستی دانستید . امیدوارم لایق این دوستی باشم.

سارا صفوی نژاد

سلام استاد عزیزم عیدمبعث را به شما و خانواده گرامی تبریک میگویم در پناه حق

محمدباقر

سلام ضمن قدردانی مجدد,شمارابه دیدن چندکارجدیددعوت میکنم.

چقد سخته جدا بودن

عید رسول دو سرا آمده منجی عالم ز حرا آمده سیّد افلاک سلام علیک خواجة لولاک سلام علیک بعثت رسول اکرم مبارک

نوای بروجرد - موسوی زاده

با سلام سالروز برگزیده شدن پیامبر صلح و دوستی و رحمت که حتی به بتها هم بد نگفت ، بر شما مبارک باشد.

آدمک//

سلام این اثر منو یاد خودم میندازه شاید بیشتر اسمش نمی دونم دلم می خواد تا بی نهایت بشینم و نیگاش کنم کاش می تونستم اسرار کنم که بفروشیدش به من ولی من فقیرم این نقش رو نمی تونم بخرم ولی اون رو خواهم کشید منم با اجازه ی شما اونو می کشم منم نقاشم شاید از شما بهتر من می تونم یک آدمک با یک سر دایره ای و و خصوطی به جای دست و پاهاش بکشم و موهای سیخ سیخی مثه بچه های کلاس اولی یا مهد کودکی آره من بد ترین نقاش جهانم اما... من نقش بیست سال تنهایی را خواهم کشید من ... من هر چیز رو که نتونم بخرم خواهم داشت من این نقش را در ذهن خود خواهم داشت بر صفحه ی چروکیده ی ذهنم آن را حک می کنم خیلی خوبه که بدون یه ریال می تونم یه نقاشیه غیر قابل فروش رو واس خودم داشته باشم واس خودم تنها و ... هههه ببخش استاد خندم گرفت معذرت می خوام یاد قانون کپی رایت افتادم خب دیگه هرچی سنگه جلو پای لنگه رهبر گفته این کار حرامه رهبر!!!! ... نه نمی نوتم از این نقش بگذرم من گناه می کنم من بیست سال تنهایی رو که بر دل و وجودم نقش بسته بود با این ظاهر جدید تا بی نهایت بر ذهنم حک کردم بست سال تنهایی: اثری جاودان از آدمک حالا دیگر واقعاّ غیر

زهرا

من اگه بخوام این نقاشی رو بکشم میتونم☺ولی صبر و حوصله ندارم

هنرمند

استادآثار شما بسیار زیبا و هنرمندانه س دست مریزاد خداقوت