مینیاتور نوین

وبلاگ تخصصی طراحی ، نقاشی و مینیاتور فاطمه کمانه : آموزش ، مشاوره ، فروش آثار


آثار نقاشی گواش و رنگ روغن فاطمه کمانه

 نقاشی گواش

نام اثر: بابا نان داد 

قطع : 50x70

برادر کوچکم ! ما وارث نداری و فقر پدری گمشده ایم و مادری که هست و نیست . من تنها می توانم خم شوم تا سرما کمتر جانت را بسوزاند.

دست من نیز تهی است زیرا حتی شاخه ای گل برای فروختن ندارم و نه توانی دارم تا در چهارراه های شتاب ماشین های خارجی بدوم و فال بفروشم.

ما برای دریوزگی و تجربه کانون اصلاح و تربیت به دنیا نیامده ایم تا زندان ها را دوره کنیم. من تنها میتوانم گرسنگی ام را با تو قسمت کنم . مرا ببخش برادرم ! بابا نان نداد !


نقاشی گواش

نام اثر : یک تکه نان

قطع 70x50بچه های طلاق ، اعتیاد ، فقر پدران زندانی ، کارتن خواب و آواره ، مادران بی سقف و سرپناه که با کار طاقت فرسا در خانه ی این و آن تنها می توانند شکم خود را سیر کنند و اتاقی بیابند برای نمردن و نه زندگی کردن.

کودکان برهنه ، گرسنه و بی فردا گاه در اطراف خویش می بینیم . گاهی گذر می کنیم و گاه دست به جیب می شویم با این سوال که آیا بچه ها کرایه ای اند یا نه؟!

اما چنین لحظه ای را نتوانستم ثبت نکنم و به تماشا نگذارم. برای لحظه ای اندیشیدن به ریشه ی فقر سیاه که کودکانی چنین مظلوم ، معلول نداری ها هستند و بس.بر این زخم مرهم بگذاریم.

 جدیدترین اثر نقاش : بچه های اعماق

نقاشی گواش

قطع 70x50

برگزیده ی دومین دوره ی جشنواره نقاشی شمسه سال 1391 استان تهران

 

همه ی ما ،بچه های اعماق این کودکان مروارید نداری اشک و مادران نامادر را دیده ایم که این فرشته های خدا رابه مستاجران حرفه ای می سپارند تا خرج اعتیاد خود و شوهرشان و لقمه ای نان را فراهم کنند و دریغ که حتی یک لحظه هم نمی اندیشنداین فرشته های خدا با خطرناکترین داروهای غیر مجاز بی آنکه بدانند و بخواهند حداقل 12 ساعت با مرگ همسایه می شوند تا مستاجر ده برابر پول اجاره را به قیمت ترحم من و شما به کف آورد.

دیده ایم دختران سبز گلفروش را در سر چهارراهها و فال فروشان حرفه ای در ایستگاههای قطار ، و مگر به جز این است که به یک هزارم پولی که به فوتبال و سینما تزریق می شود تا نسل به نسل تازه به دوران رسیده ها عوض شوند ، می توان چهره ی شهر را از این زخمهای شکفته پاک کرد ؟! و برای این بی فرداهای اجاره ای فردایی روشن ساخت کاش دست همتی چنین رقم میزد . ای کاش

 جدیدترین اثر نقاش

نقاشی گواش :طبیعت وحشی

قطع:60X40 

 فروخته شد

جدیدترین اثر نقاش

نقاشی گواش : طبیعت بیجان

قطع 70x50

 

نقاشی گواش : طبیعت بیجان

قطع 70x50


 

نقاشی گواش : طبیعت بیجان

قطع70x50

نقاشی گواش

قطع :70x50


 

نقاشی گواش:طبیعت بیجان

 قطع70x50


 

نقاشی گواش : روبه طلوع،روبه غروب

 تاریخ اتمام نقاشی :اردیبهشت1378

این اثر نیز جزء اولین تجربه های نقاشی ام  با گواش است

غیرقابل فروش


هر هنرمندی تا پیش از رسیدن به استقلال ذهن و بیان و سبک ، در سیر و سلوک خویش با سبک هنر مندی، احساس قرابت میکند و پس از یک دوره مطالعه ،به  دنبال تکنیکی مستقل به تجربه های دیگری می پردازد.من نیز از این قاعده مستثنی نبودم و در دو دهه ی پیش به سمت نقاشی های استاد حجت شکیبا رفتم ، کسی که با الهام از عکسهای کهنه ی عکاسخانه ی پدرش این ریختگی را در نقاشی اجرا کرد که اوج این سبک را میتوان در نقاشی ستارخان و باقر خان یافت.در این تابلو من به جای کپی کردن آثار وی تکنیک ایشان را در خدمت دلمشغولی خویش در آوردم.روشن تر اینکه ،عکس خانواده خود را با این تکنیک  اجرا کردم با این تفاوت که دخترم جدا از ریختگی بافت تابلو ،نماد نسل جوان که رو به آینده دارد در تابلویی مجزا و کاملا شارپ به تصویردر آمده ،در نقطه ی مقابل  من و همسرم را به عنوان نسلی که در سراشیب میانسالی قرار خواهد گرفت ،  در هیات نقاشی بر دیواری کهنه و یا عکسی ریخته به تصویر در آورده ام امید  که مقبول افتد.

بچه های ایل

نقاشی گواش

ابعاد:32x28 

غیرقابل فروش


این نقاشی را بدون استاد و مربی، در فروردین سال 1378 کشیدم. این اولین کار نقاشی ام ، با گواش است.

بچه هایی که بسیاری از آنها از جغرافیای فقر بر می خیزند و دخترانشان مروارید نداری و اشک، آذین دارند. کودکان" ایل"در سفر به دنیا میآیند و تاریخ آنها با سفر ورق میخورد بی آنکه کولی باشند.آنها در سرمای جانسوز زمستان به دنبال گرمی آفتاب ، کوچ میکنند و در هرم تابستان تن سوز در پی سایه ساری و خنکای نسیمی دو باره سفر میکنند. در این اثر کوشیده ام تمام معصومیت و رنج و دشواری نوباوگان اهل کوچ را متبلور سازم امید که خواستم به توانستن نزدیک شده باشد.ترسیم  این نقاشی چهار ماه طول  کشید.

 

بچه های ویرانه

نقاشی گواش

ابعاد:39x36

غیرقابل فروش


این نقاشی ،دومین تجربه ام  با گواش است

بچه های ویرانه بسیارند!می شود در کوچه پس کوچه های شهر آنها را دید، که مثل کالا خرید و فروش می شوندتا گدایی کنند. و شب هنگام گرسنه سر به بالین بگذارند.دنیای آنها در خواب شیون میگذرد.خوابهای کاذب ، قرض های خواب آور و شیون هایی که هنرپیشه وار برای در یوزگی در خیابانها اجرا می کنند.آنها دلی خونین دارند، پدر را به یاد ندارند و گاه حتی مادر خود را نمی شناسند چرا که فروش آنها آسانتر از فروش یک خودروی معمولی است.پدری آلوده فقر و اعتیاد ومادری شکسته تر از او برای گذران زندگی نکبت بار خویش ، نو باوگان خود را به ثمن بخس می فروشند و این دریغ همیشه با من است.شاید اشک این دختر گوشه ای از حسرت همیشگی ام باشد.  ترسیم این نقاشی چهار ماه کشیده شد.

بچه های خانه

نقاشی گواش

ابعاد:47x46

غیرقابل فروش

  پنجره را که بگشایی و به کوچه بنگری کودکانی را می بینی که به امید آنکه مثل مادرشان رنج نبرند الفبای پرواز را می آموزند.آنها ماهی خرد چشمه ای کوچک اند که دوست دارندحتی در بازیهایشان فردای خود را زندگی کنند و عکسهایی مثل مادر بگیرندو دریغ که بسیاری از آنها دریایی شدن را تاب نمی آورند و فاجعه از همین جا آغاز میشودو این چشمهای معصوم در ذهن من هک شده است حتی اگر در فردا این معصومیت پرپر شده باشد.نگاه این دختر  به آینده ای مبهم و رویاهایی است که شاید هیچگاه در تصور معصومانه اش نمایان نباشد.تکیه گاه او دیوار سنگی است  که نشانه ی تمایل او به حامی مثل پدر یا مادر است تا در سایه ی گرمی وجودشان دقایقی آسوده زندگی کند.

  نام اثر : رز زرد

نقاشی  رنگ روغن

قطع : 120x90

  نام اثر : راز شیشه ای

نقاشی مدرن رنگ روغن

قطع : 120x90

 نام اثر : فریاد زیر آب

نقاشی مدرن رنگ روغن

قطع : 120x90

 

دومین تجربه ی نقاشی رنگ روغن برجسته  روی فیبر

 قطع :100x80


نام اثر : بانوی شرق

نقاشی گواش

قطع:67x53


 بانوی شرق آمیزه ی سکوت و درد

گهگاه با چهره هایی رو برو می شوی که سیمایشان در ذهن و ضمیر اهل هنر بویژه نقاشان می ماند. خاصه کسانی چون من که میکوشم با ترسیم درست ظاهر به نوعی باطن سوژه را نیز در برابر بیننده بگذارم.وقتی به خانه آمدم ، احساس کردم این چهره مغموم و درد کشیده در عین سادگی اش مرا رها نمی کند و بسان شاعری که قلم به دست میگیرد .من نیز بی آنکه اندیشیده باشم که میخواهم با رنگ روغن  از ظاهر اوبه باطنش برسم یا با پاستل ، خود را نا خود آگاه در کنار رنگ ها و مقوای ویژه ی گواش دیدم و بدین سان خاطره ی این چهره ی بی آلایش و ساده  شرقی مرا وادار به ترسیم خویش کرد.در اجرای چهره ی او کوشیدم آنجه که در فاصله برقی که زمین را روشنایی می بخشد دیده ام، بی کم و کاست جان ببخشم. اما از آنجا که دختران مشرق زمین بر خلاف هند و ژاپن که لباس های سنتی خویش را از یاد برده اند ، آنچنان مسحور مدهای غرب بوده اند که لباس های سنتی زیبای خویش را فراموش کرده اند، بدین سان او را در لباسی تصور کردم  که مکمل سادگی و غم پنهان چشم های او بود .از نقش ترمه و گل  گیاه نیز به شیوه ی عکاسان عصر قجر سود بردم تا به نقاشی هویتی کاملا مشرقی بخشیده باشم. آیا راه را درست پیموده ام؟ نظر شما برایم سخت راه گشاست.

گلهای بهاری

نقاشی گواش

ابعاد:57x42

غیرقابل فروش

 

 

 

طبیعت

نقاشی گواش


آغاز کارم با رنگ روغن بود .این آثار مربوط به  کارهای اولیه ی نقاشی ام است،بدون تجربه و بدون استاد ،و یا راهنمایی، در زمینه ی نقاشی !!

نقاشی نیمه تمام رنگ روغن،قدیمی ترین آثارم

به علت آلرژی به بوی رنگ این نقاشی سالها نیمه تمام ماند و زمان نمایشگاه کامل شد.


نقاشی رنگ روغن با کاردک روی بوم 

اولین تجربه کار با کاردک


 

 

اولین تجربه ام در اجرای نقاشی برجسته

نقاشی رنگ روغن و آکرلیک با طرح برجسته بر روی فیبر

 ابعاد100x80

 فروخته شد

 


 


وبلاگ تخصصی طراحی ، نقاشی و مینیاتور سیده فاطمه سلطان کمانه ، آموزش ، مشاوره ، فروش آثار ---------------------------------------------------- هنر علم و معرفتی است باطنی که سرچشمه‌ای آسمانی دارد . زیبایی و آفرینندگی است، که با نوعی خودآگاهی عرفانی و درونی و جان هنرمند پیوند خورده است. درون هنرمند، پنجره‌ای به سوی جمال و کمال بی‌انتهای حق و روزنه‌ای برای دیدن نفس زیبایی هستی، گشوده می شود و آنچه را در جمال هستی می بیند، به زبان و قالب هنر، بیان می‌دارد. گوهر هنر ، تجلی شیدایی و مظهر زیبایی جان هنرمند است نسبت به جمال حق. هنر، لطیف‌ترین و ظریف‌ترین تجلی ادراک هنرمند و جلوه و تجلی صورت جهان هستی است که از عوالم برتر هستی و خیال برتر هنرمند سرچشمه گرفته است. هدف از راه اندازی این وبلاگ به اشتراک گذاردن این جلوه قدرت الهی است که دروجود همه انسانها به ودیعه نهاده شده است . گامی هر چند کوچک در جهت اعتلای روح الهی انسان و نیل به آرامش حقیقی ------------------------------------------------------ ----------------------------------------------- نشانی الکترونیکی: fs.kamaneh@gmail.com ------------------------------------------------------ خدمات ویژه وبلاگ: - نمایشگاه مجازی و فروشگاه اینترنتی آثار - برگزاری دوره های آموزش طراحی، نقاشی و مینیاتور : شماره تماس:09352479994 --------------------------------------------------- صفحه ویژه آثار هنرجویان در اینستاگرام fatemeh-kamaneh ---------------------------------------------------
fs.kamaneh@gmail.com

 

1- صفحه اصلی(۳۱)
1- نقاشی و مینیاتورهای فاطمه کمانه(٥٦)
2 یادداشت فاطمه کمانه(٢)
2- آثار مینیاتور فاطمه کمانه(٢)
2- آثار نقاشی گواش و رنگ روغن فاطمه کمانه(۱)
2- برگزیده آثار نقاشی فاطمه کمانه(۱)
2- دیدار فاطمه کمانه با استاد محمود فرشچیان(٢)
2-فاطمه کمانه برگزیده ی جشنواره(٢)
3 نمایشگاه آثار فاطمه کمانه(۸)
3- نقاشی های عاشورایی فاطمه کمانه(۱)
4 جدیدترین اثر فاطمه کمانه(٢)
4 گفتگو با فاطمه کمانه(٤)
5 راهنمای خرید آثار فاطمه کمانه(٢)
5 تالیفات فاطمه کمانه(۱)
5- آثار نگارگری فاطمه کمانه(۱)
6- آثار گل چینی فاطمه کمانه(٢)
6 آموزش نگارگری و نقاشی(۳)
6- نمونه آثار هنرجویان(۳)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش اول(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش پانزده(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش پنجم(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش چهارده(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش چهارم(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش دهم(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش دوازده(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش دوم(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش سوم(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش سیزده(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش شانزده(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش ششم(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش نهم(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش نوزده(٩)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش هجده(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش هشتم(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش هفتم(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش هفده(۱٠)
7 هنرجویان و نمونه آثار، بخش یازده(٩)
9- آغاز به کار وبلاگ مینیاتور نوین(۱)
آموزش انواع پتینه(٢٧)
آموزش انواع پتینه بخش دوم(۱٦)
آموزش انواع پتینه بخش سوم(۱۱)
آموزش انواع خمیر(۳)
آموزش پتینه و رنگ(۳)
آموزش تکنیک فرانز(٢٠)
آموزش تکنیک های نقاشی بخش سوم(۱٦)
آموزش تکنیک های نقاشی(٢۱)
آموزش تکنیک های نقاشی بخش دوم(٢٩)
آموزش دکوراتیو-نقاشی سفال(۱)
آموزش ساخت انواع بوم نقاشی(۳)
آموزش ساخت کاغذ ابر و باد(۱)
آموزش سرامیک(٥)
آموزش سوخت نگاری(٦)
آموزش شمع های فانتزی(٢)
آموزش نقاشی روی شیشه(۱٦)
آموزش نقاشی روی شیشه بخش دوم(٤)
آموزش نقاشی وان استروک(٥)
آموزش هنر سفالگری(٩)
آموزش کار با ورق طلا(٢)
آموزش کلاژ(٢)
اصول و مبانی رنگ شناسی(٧)
برگزیده آثار پیکاسو(۱)
برگزیده آثار لئوناردو داوینچی(۱)
برگزیده آثار thomas kinkade(٧)
برگزیده آثار ایران درودی(۱)
برگزیده آثار جیم وارن(۳٩)
برگزیده آثار فاطمه کمانه(٢)
برگزیده آثار نقاش کانادایی(۱٠)
برگزیده آثار نقاشان معروف(٤)
برگزیده آثار نقاشی باب راس(٤٢)
برگزیده آثار و زندگینامه کلود مونه(۱)
برگزیده آثار ونسان ون گوک(۱)
برگزیده شاهکارهای نقاشی جهان(۱)
برگزیده معروف ترین نقاشان تاریخ(۱)
برگزیده نقاشی افشین پیر هاشمی(۱)
برگزیده نقاشی عباس کاتوزیان(۱)
برگزیده ی آثار مینیاتور استاد فرشچیان(۱)
پیشکسوتان نقاشی قهوه خانه(٦)
تابلوهای قلم زنی(مس)(۱)
تاثیر نقاشی ایران بر نقاشی چین(٢)
تاریخچه ی نقاشی ایران(۸)
تذهیب ایرانی(٢)
تصاویر زیبای پتینه و کهنه نمایی(۱٥)
تصاویر زیبای کنده کاری تنه درختان(۸)
دیدار با استاد فرشچیان(٢)
زیباترینهای نقاشی جهان از طبیعت(٢٠)
سبک های نقاشی(٤)
طراحی مناظر زیبای برفی با مداد(٢٩)
گفتگو با استاد فرشچیان(۱)
مشهورترین موزه های دنیا(۱)
مشهورترین نگارگران معاصر(۱)
مکاتب نگارگری ایران(۱۱)
مینیاتور ایرانی(٢)
نشت با استاد فرشچیان(۱)
نشست هنرمندان با استاد فرشچیان(۱)
نقاشی به مثابه شناخت(۱)
نقاشی بی نظیـر از پـرنـدگان(۱۳)
نقاشی قهوه خانه ای(٤)
نقاشیهای برتر و تاریخی جهان(٢۳)
نقاشیهای بی نظیر بخش اول(٤٢)
نقاشیهای بی نظیر بخش چهارم(٢۱)
نقاشیهای بی نظیر بخش دوم(٢٩)
نقاشیهای بی نظیر بخش سوم(٦٤)
نقاشیهای بی نظیر رنگ روغن جهان(٥۳)
نقاشیهای زیبا(۱٤)
نقاشیهای زیبا از پرندگان(٥٢)
نقاشیهای زیبا از پرندگان بخش دوم(٤٩)
نقاشیهای زیبا از حیوانات(۳۸)
نقاشیهای زیبا از حیوانات بخش دوم(۱٩)
نقاشیهای زیبا از طبیعت(۱٩)
نقاشیهای زیبا از طبیعت بخش دوم(۱۸)
نقاشیهای زیبا از طبیعت بخش سوم(۳٧)
نقاشیهای زیبا بخش 4(۱٦)
نقاشیهای زیبا بخش پنجم(٢۱)
نقاشیهای زیبا بخش شش(۳٢)
نقاشیهای زیبا بر روی پر بوقلمون وحشی(۸)
نقاشیهای زیبا و بی نظیر از کودک(٦)
نقاشیهای زیبا و معروف آبرنگ(۱٢)
هنر نگارگری(٢٠)
وسایل مورد نیاز آموزش نقاشی(٥)

 

فاطمه کمانه

 

 

آموزش طراحی ، نقاشی و نگارگری فاطمه کمانه
سوگ عرشیان
رز زرد
دیدار فاطمه کمانه با استاد محمود فرشچیان
فاطمه کمانه ، برگزیده ی دومین سوگواره ملی لبیک یا حسین (ع) ، محرم سال 93
راز شیشه ای
نمایشگاه آثار فاطمه کمانه در نگارخانه کوثر صدا و سیما
مسلخ
نیایش
جدیدترین گفتگوی فاطمه کمانه

 

توشه قلم،محمدکاظم روحانی نژاد
آثار نگارگران و نقاشان معاصر ایرانی (سایت هنرمندان ایران)
داراب آنلاین
پایگاه خبری تحلیلی دانا نیور
پایگاه خبری داراب آنلاین
تبیان زنجان
جامعه آنلاین
ایران ممو ، موتور جستجوی خبر فارسی
آثار هنرمندان ایرانی
پارسی نیوز
هنر ، تبیان
وبسایت تخصصی گلستان هنر
نقاشی ، مینیاتور
پیوند با سایتهای هنری
کانون هنرهای تجسمی دانشگاه ارومیه
سایت انجمن هنرمندان داراب
آثار هنرمندان ایران
گلستان هنر
مسافر لحظه ها ( سمیه عزیز )
پایگاه خبری تحلیلی داراب آنلاین
چقد سخته جدا بودن ( سميه روزبهاني )
مهدیه پوریادگار( آبی آسمان)
گلهای بهشت ، سمیه عزیز
هنرکده ریما
هنر
روبان حریر
رنگین کمان
نگین سفال
طراحی و نقاشی احد تنهایی مقدم
نقاشی های حسین اکبری
نگین سلیمان
ایستگاه هنر
خلوتگه راز
هنر (استاد ضیاء الله ملک زاده بافقی)
آلامتو ( جعفرمنصوریان )
وبلاگ هنری شیدا خانم
ننه خورشید
منبت کاری ( mohsen monabat)
نقاشی سه بعدی و خطای دید در ایران
باز هم زندگی (ساقی)
ایرانی هنر
گالری نقاشی معاصرین
معرق،منبت،مشبک
آموزش پرده دوزی و...
عکس
هنرکده رز
وبلاگ هنری نگارینا
هنرمندانه
هنرمندانه (راضیه)
هنر مندانه ها (استاد مقدم)
هنرهای دستی
هنرکده عسل بانو
چگونه بسازیم
تابلو خط سوغات ایرانی
طراحی 91
http://galleryminiture.blogfa.com/
http://galleryminiture.persianblog.ir/
http://galleryminiture.mihanblog.com
my painting with color pencil- آثار زینب اخوان
به رنگ چشمان تو- آثار فاطمه قاضی
رگ پنهان رنگ ها:ریحانه بیانی
رويا سلیمی:سایه های مداد من
بافتنی ،خیاطی،کاردستی وآشپزی
صدای رنگ -آثار علیرضا رحیمی
کارگاه تجسمی - مــرتضی میــرزایی
نقاشي ( گمنام)
گالری آثار استاد آقامیری
گالری آثار استاد خرمی نژاد
گالری نقاشی
گالری مدادسیاه
گرافیک
شیک پوش کوچولو
مداد سیاه:محمد صادق حیدری
نقاشی رنگ و روغن:حسن بلندی کرویق
نقاشی کشیدن جرم است
امیر موحدان:رد پای رنگ
نگارگری:مینیاتور
آثار فاطمه کمانه1
آثار فاطمه کمانه2
آثار فاطمه کمانه3
نقاشی های باهر بیانی
نقاشی های سودابه
نقاشی دیجیتالی
روزگار رنگی من
برتر از گوهر
گالری پانی
صورتگر نقاش
آثار یعقوب شجاعی
انجمن هنرمندان داراب
مینیاتور
نقاشی هایی از گل و گیاهان
گلهای کریستالی
هنر بانو
هنرمندان‌اسطوره پرداز معاصر
نقاشان‌اسطوره پرداز معاصر
برخی از نقاشان معاصر ایران
نقاشی قهوه خانه ای:اسماعیل زاده
تعدادی از نگاره های حسین بهزاد
گالری ارغوان:علی محمد صادقی
گالری نقاشی پدیده
نقاشی قاجاری(زبان روسی)
حاله منه بی تو
نقاشان معاصر ایران
هنر معاصر نقاشی ایران
نقاشی
هنر اصیل
جلوه هنر
گالری نقاشی نگارین
دنیای تذهیب من
آب و رنگ
نقاشی های ژاپنی
هنر - تصویرسازی - نقاشی
تصویرسازی،میلادسالک
دنیای رنگی
دست های رنگی
رد پای رنگ
گروه نقاشی تاش
مداد رنگی
سریر
آسمان جهان
آموزش منبت کاری استاد یعقوب ابراهیم پور
طراحی گرافیک و نقاشی
دنیای هنر
خانه هنرمندان ایران
نگارگری ایرانی : زبان روسی
گالری نقاشی امین
آثار استاد محمد باقر آقا میری
خانه هنرمندان ایران
کلبه معرق
رسانامهر Rasanamehr -( مطالب گالری مینیاتور (خارجی
بافتنی ( آموزش بافتنی )
خط خطی های ذهن من
انجمن نقاشان ایران
انجمن فرهنگی هنری تصویر گران
موزه هنرهای معاصر تهران
نقاشی رنگ روغن
عکاسخانه
نقاشی وخوشنویسی
گالری آوین
هنر گرافیک
طرحی به رنگ سبز
منبع روبان دوزی و دوختهای تزئینی دانا
هنرکده مینا
سایت رسمی استاد محمود فرشچیان
صنایع دستی چرمی
یساولی
گالری نقاشی های سالوادر دالی
گالری نقاشی
نقاشان روس
معرق چوب
آثار استاد فرشچیان
هنرمندان قرن بیستم
گالری محصولات چرم دست دوز چرمینه
هنرکده روبان صورتی
قلابدوزی (سیده خدیجه جعفری)
منبت و دکوراسیون ککیمار
مجله تصویری
حوض نقاشی
ساغرِ رنگ(نقاش ومجسمه ساز حسین خیرآبادی)
Aydin Aghdashloo
Parviz Tanavoli
نقاشی معاصر چین
حسن نادر علی
از هر هنری سخنی
آرزوهای رنگی ( گالری رنگی )
گالری آثار استاد آتشزاد
نقاشی های من (محمد صادق عالی پور )
نقاشیهای من
راز نقاشی
شب پالت
طراحی و نقاشی
هنر نقاشی
آینه
نقاشی نقاشی
نقاشی سه بعدی کف زمین
گروه ریاضی متوسطه کوهدشت
همگام با ریاضی
رها شده در باد
صنایع دستی چرم یاران
نقاش چیره دست
هنر ایرانی
بانوی زیبایی
گالری نقاشی سیاوش
مرجع تخصصی فناوری اطلاعات
زمزمه ای در سکوت
نقاش کوچولو ( آیینه احساس من )
art &design
منظر
روزهای من
نقاشی
نقاشی های من
هنر سوخت روی چوب - سوخته کاری
گالری عکس
مطبخ رویا
طرخی به رنگ سبز
شاپرک سپید(محمد باقر رحیمی)
قاصدک (خوشنویسی امین البرزی)
معرق سیدالشهدا
جامعه مجازی طراحان گرافیک ایران
نقش ورنگ
لذت هنر ، لذت روح
وبلاگ امیـرحشمت اله رحیـمی بـویـراحمـدی
هنر و خلاقیت - مهارتهای زندگی
پایگاه خبری بولتن نیوز
زیورآلات دست ساز یاران
طراحی و نقاشی آثار احد جاهد
رنگ هنر
هنرکده ژینا
من اینم
چوبینه
صحرای من دارای عشق
آموزش طراحی و نقاشی
هنرکده نارگل
جامعه آنلاین
دهکده نقاشی
هنر خطاطی
فروشگاه اینترنتی گلهای کریستالی
شبکه تجاری هفت گردون
ابر بارانی
هنر گرافیک (آموزش حرفه ای فتوشاپ)
نگارین ، نقاشی و مینیاتور مریم پازوکی
سه پایه نقاشی آرتیسان
بی تو باران ...
گالری نقاشی گل مریم
هنر در خانه ایرانی
هنر در خانه
در باره ی هنر
یاقوت سرخ
بانو سلام
هنرکده جادوی قلم
ساحل سخن
نقاشی_ طراحی _سیاه قلم
نقاشیهای مداد آبی
مجله خانواده ایرانی
صنایع دستی تلفیقی فیروزه
نقاشی رنگ و روغن:حسن بلندی کرویق 2
توفیق صحرا
نیلوفرانه
زهرا فرشته حکمت
سورنا رزمجویی

 

RSS 2.0

javahermarket

کد متحرک کردن عنوان وب

وبلاگ برتر

Tools Web Tob Blog
وبلاگ برتر

کد معرفی صفحه ی وبلاگ به یک دوست ليست وبلاگ‌های به روز شده ليست وبلاگ‌های به روز شده
ابزار وبلاگ